Kategoriler
Uncategorized

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI | 2022 MP bilet sorgulama cnnturk.com’da!

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI | 2022 MP bilet sorgulama cnnturk.com’da!

120 milyon liralık heybetli ikramiye tutarı için geri sayım devam ederken binlerce uğurlu adayı büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamı canlı yayınla öğrenecek. Talih oyunu tutkunları çeyrek, yarım ve tam bilete isabet eden tutarların sahipleri olacaklar. Geçtiğimiz sene olduğu gibi gezen ve değişmez bayilerin yanı sıra bu sene da sanal bayiden biletler satın alınabilecek. Peki, hangi sonuç ne vakit açıklanacak, bilet sorgulama nasıl yapılacak?

2022 MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI BİLET SORGULAMA LİNKİ

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Ulusal Piyango bilet sorgulama işlemleri cnnturk.com üzerinden yapılabilecek. Baht oyunu tutkunları gün boyu gerçekleşecek çekilişi Ulusal Piyango TV üzerinden takip edebilecekler.

BİLET SORGULAMA VE NETICE SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Belirtilmiş aralıklar güncellenecek cnnturk.com/milli-piyango-sonuclari sayfasında çekilişler tamamlandıktan sonradan sonuçlar yerini alacak. Başlıca ekranda bulunan boşluğa bilet numaranızı girerek kolayca sorgulama yapabileceksiniz.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

2022 yeni yıl özel çekilişi saat 17:00’de başlayacak. Herkesin heyecanla beklediği büyük ikramiye çekilişi ise amorti ile birlikte saat 23:00’te yapılacak. 23:00’te önce amorti anında peşinde da büyük ikramiye numaraları belirlenecek. Büyük ikramiye satılan bir bilete isabet edene dek çekiliş devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir